پنجشنبه 30 خرداد 1398 ساعت 07:21

کلنگ زنی احداث تصفیه خانه پساب نیروگاه شهید محمد منتظری به دست دکتر مهرعلیزاده استاندار محترم اصفهان در فروردین ماه 1397

استاندار اصفهان:
 
خسته نباشید ویژه استاندار به سرمایه گذاران / به دنبال حل مشکلات بروکراسی برای سرمایه گذاران هستیم
 
محسن مهرعلیزاده در نشست شورای مدیران مجموعه پرشیان فولاد اظهار داشت: خیلی خوشحالم که امروز شاهد برنامه های مطلوب در راستای توسعه شهر و استان اصفهان در مجموعه پرشیان فولاد بودیم که امیدوارم یک شروع جدی برای اصفهان باشد.
 
وی ادامه داد: ایجاد تصفیه خانه فاضلاب در مجموعه پرشیان فولاد گامی مطلوب در راستای حفاظت از محیط زیست بوده و با این وضعیت کم آبی که شدیدترین شرایط آن را در اصفهان شاهد هستیم یک اتفاق مثبت است.
 
استاندار اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به کاهش آب در شرایط منطقه و استان اصفهان باید بدانیم در یک منطقه خشک زندگی می کنیم و با توجه به کاهش میزان ورودی آب در استان باید برنامه ریزی هایی در این راستا ایجاد شود.
 
وی افزود: حرکت امروز مجموعه پرشیان فولاد گامی در راستای سازگاری با کم آبی است که توسط مدیران این مجموعه صورت گرفته و به نوعی کمک به برنامه ریزی و فرهنگ سازی در راستای مشکلات کم آبی است.
 
مهرعلیزاده تصریح کرد: ما باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که مردم بهتر بتوانند با مفهوم سازگاری با کم آبی آشنا شوند و آن را اجرایی کنند.
 
وی عنوان کرد: جمع آوری پساب و بازیافت آب در مجموعه پرشیان فولاد می تواند حرکت ارزشمند در راستای سازگاری با کم آبی باشد که موجب کاهش یک درصدی بار زاینده رود در این شرایط نامناسب آبی می شود.
 
استاندار اصفهان تاکید کرد: امیدواریم حرکت مجموعه پرشیان فولاد به سایر مجموعه های اقتصادی نیز انتقال یابد و به عنوان یک فرهنگ مناسب در جامعه تداعی شود.
 
وی افزود: احترام و پیگیری فعالیت سرمایه گذارانی همچون مجموعه پرشیان فولاد در استان حرکت مهمی است که به عنوان استاندار وظیفه خود می دانم.
 
استاندار اصفهان در حاشیه این مراسم به همه سرمایه گذارانی که در اصفهان فعالیت می کنند، خسته نباشید گفت و این قول را به آن ها داد که مشکلات بروکراسی سرمایه گذاری در اصفهان به زودی حل می شود.
   1397/1/22 15:35

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )